درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک یکی از مدل های پرکاربرد درب های اتوماتیک است. البته درب شیشه ای خود به تنهایی یک مدل به حساب نمی آید و شیشه فقط می تواند جنس پنل اصلی درب باشد. به همین دلیل درب شیشه ای اتوماتیک مدل های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت و سپس در خصوص مزایای استفاده از آن ها توضیح خواهیم داد.

مزایای استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک

• وزن کم شیشه. معمولا تمامی مدل های درب شیشه ای اتوماتیک دارای وزن کمی هستند. به دلیل وزن کم شیشه، به موتور های قدرتمندی برای باز و بسته کردن درب ها نیاز نیست و همچنین به همین دلیل اصطکاک موتور کاهش یافته و طول عمر درب ها زیاد می شود.

• جذابیت شیشه. شیشه ها همیشه یکی از جذاب ترین کالا ها برای استفاده در بخش ورودی ساختمان ها هستند. با استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک مشتری ها می توانند پیش از ورود داخل ساختمان را ببینند و با اطمینان خاطر وارد شوند.

• تنوع شیشه. شیشه ها در مدل ها و رنگ های متنوعی در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه و طراحی ساختمان خود از میان آن ها به انتخاب بپردازید.

• امنیت شیشه. شیشه ها را می توانند از میان مدل های مختلف با میزان امنیت و استحکام متفاوت انتخاب کنید. برخی مدل های ضد ضربه و ضد گلوله از درب شیشه ای اتوماتیک نیز در بازار موجود است که برای ساختمان های حساس می توانید تهیه کنید.

• صرفه جویی انرژی به وسیله شیشه. شیشه اجازه می دهد نور خورشید به راحتی داخل ساختمان شود و به همین جهت در روز می توانید از نور و گرمای تامین شده توسط درب خود استفاده نمایید.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!


مقالات مرتبط