درب اتوماتیک ریولوینگ

درب اتوماتیک ریولوینگ یکی از مدل های جذاب درب اتوماتیک به حساب می آید. این درب ها از نظر ظاهر و کارکرد تفاوت بسیار زیادی با درب های عادی دارند. درب اتوماتیک ریولوینگ با قرار گرفتن تعدادی پنل شیشه ای به شکل دایره ای در فاصله های معین ساخته می شود. این پنل ها به یک موتور واحد متصل می شوند که درب را در یک جهت به گردش در می آورد. افراد برای ورود و یا خروج باید در بین دو پنل قرار بگیرند و با چرخش در جهت درب وارد ساختمان شده و یا از آن خارج شوند. در ادامه به توضیح برخی مزایای درب اتوماتیک ریولوینگ خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک ریولوینگ

• درب های ریولوینگ زیبایی بسیار زیادی دارند. این درب ها که معمولا با پنل های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از زیباترین مدل های درب اتوماتیک موجود در بازار هستند.

• درب اتوماتیک ریولوینگ برای عبور و مرور جمعیت های زیاد بسیار مناسب است. این درب ها با سیستم چرخشی خود می توانند در هر گردش تعداد زیادی از افراد را وارد ساختمان کرده و یا از آن خارج کنند و در صورت وجود تعداد زیاد مشکلی از نظر رفت و آمد به وجود نخواهد آمد.

• درب اتوماتیک ریولوینگ یکی از بهترین گزینه های امنیتی است. این درب ها معمولا فقط در یک جهت گردش می کنند و بدین شکل می توان از وارد شدن و یا خارج شدن افراد جلوگیری کرد. این درب ها قابلیت نصب دوربین و بررسی افراد ورودی و خروجی را نیز دارند و در صورت نیاز می توان آن ها را از راه دور کنترل کرد.

• درب اتوماتیک ریولوینگ از ورود هوای گرم و سرد خارج از ساختمان جلوگیری می کند و بدین ترتیب موجب کاهش مصرف انرژی می شود.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!


مقالات مرتبط

در حال حاضر مقاله مرتبط ثبت نگردیده است!