قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک به موارد متفاوتی بستگی دارد. همانطور که می دانید درب های اتوماتیک دارای مدل ها و جنس های مختلفی هستند و همین تنوع نیز موجب می شود تا قیمت درب اتوماتیک کاملا متفاوت باشد. در ادامه به توضیح برخی عوامل موثر در قیمت درب اتوماتیک خواهیم پرداخت.

تاثیر جنس بر روی قیمت درب اتوماتیک

جنس پنل و چهارچوب نیز تاثیر زیادی بر روی قیمت درب اتوماتیک دارد. درب های شیشه ای و پلاستیکی می توانند ارزان ترین گزینه باشند و درب های فلزی که از فولاد سنگین و مستحکم ساخته شده اند نیز درب هایی گران قیمت به شمار می روند.

تاثیر مدل موتور بر روی قیمت درب اتوماتیک

موتور به عنوان قلب اصلی درب اتوماتیک عمل می کند. این موتور است که با فرمان گرفتن از سنسور اقدام به باز و بسته کردن درب می کند و بیشترین مصرف انرژی نیز توسط موتور درب انجام می شود. بنابراین کاملا مشخص است یکی از عوامل تایین کننده در قیمت درب اتوماتیک، موتور دستگاه است. در صورت استفاده از موتوری با طراحی جدید که در کنار مصرف کم توان کاری بالایی دارد و همچنین دارای طول عمر مناسبی است باید مبلغ زیادی بپردازید.

تاثیر ویژگی های امنیتی در قیمت درب اتوماتیک

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت درب اتوماتیک ویژگی های امنیتی و کنترل از راه دوری است که به همراه درب های اتوماتیک ارائه می شود. هرچه این امکانات بیشتر باشد در قیمت درب اتوماتیک نیز تاثیر بیشتری دارند و باید مبلغ بیشتری بپردازید.

در مورد درب اتوماتیک چه می دانید؟

فشار دادن دستگیره های درب یا دستگیره های درب چرخشی یا کشیدن درب ها و بستن درب ها با دست می تواند سختی به همراه داشته باشد و در هر بار استفاده ایجاد مزاحمت کند. مردم اغلب فراموش می کنند که درب ها را پس از ورود و خروج ببندند. برای بعضی افراد، برای مثال، باز کردن درب و سپس بسته شدن آن غیر ممکن است، برای افرادی با صندلی چرخدار، کودکان، افراد مسن یا معلولین. درب های اتوماتیک دسترسی راحت به ساختمان ها را برای همه افراد فراهم می کنند.

در بسیاری از ساختمان ها و سوپر مارکت ها، هتل ها و نمایندگی های خودرو و همچنین در دفاتر دولتی و بیمارستان ها که درب ها به طور خودکار باز می شوند و سپس دوباره بسته می شوند، این دربها به عنوان ورودی های استاندارد می باشند. درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی می باشند، که با توجه به انواع مختلف قیمت درب اتوماتیک نیز تغییر می کند. قیمت درب اتوماتیک به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

موارد استفاده و عوامل موثر در قیمت درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک اجازه دسترسی، خروج و عبور از ساختمان ها را در بسیاری از مکان ها بدون دسترسی مدرن می دهد. آنها برای ساختمان هایی با حجم رفت آمد بالا، بسیار مناسب هستند. استفاده از درب های اتوماتیک در حال حاضر در بخش های زیر به صورت یک استاندارد در آمده است:

در بخش سلامت، سیستم های درب های اتوماتیک راه حل های بهداشتی برای بازدید کنندگان، بیماران، پزشکان و مراقبین است که از طریق درب ها عبور می کنند و دیگر نیازی به باز کردن درب به صورت دستی ندارند و در عین حال اجتناب از گسترش هر گونه میکروب را فراهم می کند. قیمت درب اتوماتیک در زمینه بیمارستانی متفاوت است، زیرا سرعت در درب ها مهم است و این عامل مهمی در تعیین قیمت و قیمت درب اتوماتیک می باشد.

دسترسی اتوماتیک به آشپزخانه و دیگر مناطق، کارکنان با ایمنی کامل وظایف خود انجام می دهند و تضمین ارائه صحیح خدمات را در پی خواهد داشت. دسترسی پذیری، ایمنی و بهداشت، مزایای مهم در این بخش هستند. قیمت درب اتوماتیک در آشپزخانه ها هم کمی متفاوت است، زیرا ویژگی عایق که از خروج بو جلوگیری می کند، در قیمت درب اتوماتیک تاثیر گذار است.

سیستم درب اتوماتیک مشتریان را به کسب و کار هدایت می کند و به عنوان یک مزیت رقابتی برای راحت افراد به کار می رود. این درب ها یک محیط سبک و جذاب برای خرید را ایجاد می کنند. آنها همچنین به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند، زیرا تنها زمانی که لازم است باز می شوند که این امر به حداقل رساندن اثرات بر روی دمای داخلی و صرفه جویی در انرژی را به دنبال دارد. بنابراین با توجه به این ویژگی ها، پرداخت هزینه برای خرید درب اتوماتیک با قیمت مناسب، کاملا منطقی به نظر می رسد. قیمت درب اتوماتیک در بخش خرده فروشی تقریبا مناسب تر از سایرین می باشد.

ساختمان های عمومی: در حال حاضر دسترسی به ساختمان های عمومی مورد نیاز است. سیستم درب های اتوماتیک یک راه حل کارآمد و ایمن در این بخش هستند، قیمت درب اتوماتیک همانطور که گفته شد، از نظر زمینه ای که مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت است. پس نمی توانیم قیمت درب اتوماتیک را برای تمامی محصولات یکسان در نظر بگیریم.

انواع درب های اتوماتیک و قیمت درب اتوماتیک

سیستم های درب های اتوماتیک برای انواع درب ها، چه بزرگ یا کوچک، سنگین و یا سبک، در دسترس هستند. علاوه بر این، تقریبا هر طراحی قابل تصوری برای این محصول امکان پذیر است: تمام شیشه، قاب، چوبی، آلومینیوم یا فولاد، همه گزینه ها امکان پذیر هستند که با توجه به مواردی که در ساخت انتخاب می کنید قیمت درب اتوماتیک متغیر خواهد بود.

عناصر اتوماسیون درب و نقش آن در قیمت درب اتوماتیک

سیستم های اتصالی مورد استفاده در درب های اتوماتیک با ایجاد قابلیت کشویی در این درب ها باعث به حرکت در آمدن خودکار آن ها می شوند. سیستم و اتصالاتی که در ساخت درب ها مورد استفاده قرار می گیرد در تعیین قیمت درب اتوماتیک موثر است. این نوع اتصالات اتوماتیک کشویی تاثیر گذار در قیمت درب اتوماتیک شامل چندین جزء هستند که عبارتند از:

دستگاه فعال سازی: فرمان باز شدن درب را ثبت می کند و آن را به واحد کنترل درایو انتقال می دهد. به دلایل راحتی، انواع مختلفی از آشکارسازها اغلب به درب اتوماتیک نصب می شوند.

واحد کنترل: این مغز سیستم است که معمولا شامل سوئیچ های تایمر، تنظیمات برای باز کردن سرعت، زاویه ها و زمان نگهداری باز است، که در قیمت درب اتوماتیک تاثیر گذار هستند.

درایو: درایو درب از موتور برای باز کردن درب استفاده می کند. درایو درب را باز می کند و دوباره آن را می بندد.

تمامی موارد که تا به اینجا ذکر شد، مانند مورد استفاده از درب، لوله و نوع اتصالات، مشخصات ظاهری درب ها مثل شیشه و تاثیر سنسورها و یا تاثیر موتور و تاثیر ویژگی های امنیتی در تعیین قیمت درب اتوماتیک موثر است. نمی توان بدون در نظر گرفتن این موارد قیمت درب اتوماتیک را اعلام کرد.

تاثیر استانداردهای امنیتی بر قیمت درب اتوماتیک

استاندارد ایمنی برای سیستم درب های اتوماتیک رعایت است. از آنجا که این اجزاء دارای درایوهای الکتریکی هستند، به عنوان ماشین آلات مورد استفاده در دستورالعمل ماشین آلات قرار می گیرند. بنابراین، آنها به خواسته های ایمنی خاص نیاز دارند. اپراتور قانونی موظف است که حرکات باز و بسته شدن درب های اتوماتیک و منابع مرتبط با خطر را تضمین کند. این عامل مهمی در قیمت درب اتوماتیک می باشد.

قیمت درب اتوماتیک چگونه است

ثبت نظر