درب ایزوله

درب ایزوله، دربی کاربردی و مقرون به صرفه

هدف از این مقاله پیشنهاد رویکردهای جدید با استفاده از درب ایزوله برای بهبود کارایی می باشد. آیا طراحی درب ایزوله منطقی است یا خیر؟ این مهم را می توان با چهار شاخص، یعنی هزینه ، زمان، بهره وری و ایمنی، ارزیابی نمود.

مطالعه های بسیاری در مورد نحوه استفاده از درب ایزوله صورت گرفته، پیشنهادهایی صورت گرفته و از آن استفاده می شود، علاوه بر این، مدل درب ایزوله توسط داده ها جمع آوری می شود و درب ایزوله مناسب ارائه می شود.

از درب ایزوله برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود، برای مثال: از درب ایزوله در بیمارستان ها استفاده می شود، ایمنی بیمار یکی از ویژگی های کلیدی است که بیمار در یک محیط کنترل شده نگه داشته می شود بنابراین از بین بردن میزان آلودگی با درب ایزوله بالا می رود. واشری در اطراف درب ایزوله برای اطمینان از مهر و موم قوی در هنگام استفاده در اتاق ها و یا بخش های مختلف بیمارستان استفاده می شود. در واقع درب ایزوله به گونه ای است که از ورود میکروب جلوگیری می کند و محیط ایزوله ای را فراهم می کند. درب ایزوله برای کنترل میزان عفونت به خصوص عفونت هایی که امکان انتقال از طریق هوا را دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

درب ایزوله انواع مختلفی از درب ها را شامل می شود. درب ایزوله ای که به صورت اتوماتیک به طرفین باز می شود، یک مورد دیگر درب ایزوله به صورت تاشو می باشد. معمولا استفاده از این درب ها بستگی به شرایط دارد، اما مشخصه بارز استفاده از درب ایزوله، باز شدن درب بدون دخالت دست برای رعایت نکات و مسائل بهداشتی می باشد، همچنین در مکان هایی که با فضای کم رو به رو هستیم، کاربرد این نوع درب ها به وضوح قابل لمس است.

از درب ایزوله برای جداسازی مناطق تولید مختلف، در زمینه مواد غذایی نیز استفاده می شود. در صنایع غذایی، مناطق و اتاق هایی وجود دارند که نیاز دارند ایزوله باشند. از این نوع درب برای جلوگیری از ورود آلاینده ها به این مناطق استفاده می شود و در جریان کسب و کار تاثیر مثبتی را به همراه دارد.

تعمیر و نگهداری های درب ایزوله طی قرارداد صورت می گیرد که فرد موظف است تمامی درب ها را نگهداری کرده و پیش از اینکه مشکلی برای درب ها به وجود آید آن ها را تعمیر کند تا برای مواد غذایی که در این مکان ها نگهداری می شود مشکلی پیش نیاید.

ویژگی های درب ایزوله چیست؟

ویژگی های این نمونه از درب بسیار زیاد است ولی به چند مورد آن اشاره می کنیم.

این درب توانایی کنترل کمیت و کیفیت هوای وروردی و خروجی را دارد. همچنین می تواند فشار هوا را حفظ کند. همچنین به عنوان یک ناحیه کنترل شده از جهت انتقال نیرو، تجهیزات و افراد می باشد.

ساختار این نوع درب ها از فولاد می باشد، فولادی که از نوع ضد زنگ می باشد. ممکن است این نوع درب ها به علت مواد سازنده شان قوی و سنگین باشند که برای حرکت دادن آنها نیاز به موتورهای قوی می باشد. شکل ظاهری این نمونه از درب ها می تواند به صورت های گوناگون باشند، مثلا در بعضی موارد دارای پنچره و یا شیشه بر روی درب استفاده شود و یا درب به صورت کلی و بدون هیچ روزنه ای باشد. جالب است بدانید درب ایزوله مثلا در بیمارستان ها با استفاده از یک پنل کنترل باز و بسته می شود، در واقع فردی کنترل عملیات این نوع درب را برعهده دارد که علاوه بر ایمنی و بهداشت؛ امنیت را نیز افزایش می دهد.

شرکت پرشیا در طیف گسترده ای از انواع درب ها را ارائه می دهد که درب ایزوله نیز یکی از نمونه محصولات این شرکت می باشد. این شرکت تمامی استانداردها و قوانین موجود در زمینه تولید درب را رعایت می کند و درب های این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای سفارش درب ایزوله مورد نظر خود با نمایندگی های ما تماس بگیرید تا هم از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند شوید و هم محصولات ما را بهتر بشناسید.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!


مقالات مرتبط