درب اسلایدینگ

درب اسلایدینگ یکی از پر کاربرد ترین و پر طرفدار ترین مدل های درب اتوماتیک موجود در بازار است. این درب ها که کارکردی کشویی دارند با استفاده از سنسور و موتور الکتریکی درب را باز و بسته می کنند. این درب ها در کنار کمک به آسایش در ورود و خروج در ایجاد ایمنی و امنیت ساختمان ها نیز نقشی اساسی ایفا می کنند. این درب ها مدل های مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته و دلایل استفاده از درب اسلایدینگ را برای شما شرح می دهیم.

انواع درب اسلایدینگ

درب های اسلایدینگ معمولا از نظر تعداد پانل ها و همچنین جنس استفاده شده در آن ها متفاوت هستند. از نظر تعداد پانل درب اسلایدینگ می تواند از یک یا دو پانل متحرک داشته باشد و در کنار آن نیز می تواند بدون پانل ثابت و یک یا دو پانل ثابت داشته باشد.


از نظر جنس نیز درب اسلایدینگ معمولا دارای پانل های شیشه ای است ولی در موارد خاص می تواند از فلز و یا حتی پلاستیک و فایبرگلاس نیز به عنوان پانل های درب بهره ببرد.

چرا باید از درب اسلایدینگ استفاده کنیم؟

• این درب ها موجب راحتی عبور و مرور عابرین می شوند. افراد می توانند بدون بهره گرفتن از دست و به راحتی از درب ها استفاده کنند.

• وجود درب اسلایدینگ در ساختمان ها نشان دهنده احترام صاحبان به مشتریان خود است.

• درب اسلایدینگ با توجه به طراحی های متنوع خود می تواند جلوه زیبایی به ساختمان ببخشد و آن را برای مشتریان بسیار جذاب کند.

• درب اسلایدینگ بسیار کم مصرف است. این درب ها از موتور های الکتریکی کم مصرف و همچنین سنسور های مادون قرمز با کیفیتی استفاده می کنند.

• درب اسلایدینگ می تواند از مدل های مختلف شیشه و یا فلز در ساختار پانل خود استفاده کند و همین تنوع دست شما را در انتخاب کاملا باز می گذارد.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!


مقالات مرتبط