درب اتوماتیک هرمتیک

درب اتوماتیک هرمتیک یکی از مدل های حرفه ای و خاص درب های اتوماتیک است. این درب ها که دارای ویژگی های عایق بودن و هوابندی پیشرفته ای هستند در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرند که به حفظ بهداشت و پاکیزگی محیط نیاز زیادی وجود دارد. در ادامه به معرفی کاربرد های درب اتوماتیک هرمتیک و همچنین مزایای استفاده از آن ها خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک هرمتیک

• درب اتوماتیک هرمیتک برای مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به ویژگی های نظافتی و بهداشتی بالایی دارند. این درب ها دارای درزگیری های کاملی هستند که از ورود و خروج هرگونه میکروب و یا جرمی جلوگیری می کنند. از طرف دیگر نیز درب اتوماتیک هرمتیک با ایجاد فشار هوا در هنگام ورود افراد موجب جلوگیری از ورود و خروج آلودگی ها می شود.

• معمولا مدل های مختلف درب اتوماتیک هرمتیک دارای ویژگی های از بین برنده جرم و میکروب هستند. پنل ها از موادی ساخته شده اند که در صورت وجود هرگونه آلودگی آن ها را به شکل خودکار از بین می برند.

• درب اتوماتیک هرمتیک استاندارد های امنیتی بالایی نیز دارد. این درب ها معمولا در مکان های حساس نصب می شوند و تمامی رفت و آمد ها باید به شکل کامل کنترل شوند و نیاز است تا درب ها ویژگی های امنیتی زیاد و پیشرفته ای داشته باشند.

درب اتوماتیک هرمتیک چگونه کار می کند

ثبت نظر